Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM

Stylizacja rzęs i brwi

REGULACJA I HENNA BRWI

Brwi to one są najważniejszym elementem mimiki twarzy. Dobrze wyregulowane, symetryczne, wyraźne i zadbane mogą radykalnie zmienić wygląd całej twarzy. Wyostrzają rysy, nadają charakteru i uwydatniają nasze piękno.

Aby uzyskać doskonały efekt regulujemy niepotrzebne włoski pęsetą, następnym krokiem jest podkreślenie brwi za pomocą henny. Henna brwi to bezinwazyjny i chętnie stosowany zabieg, który pozwala delikatnie uwydatnić i wystylizować brwi. Odpowiednią barwę henny dobieramy do naturalnego koloru brwi i karnacji cery, tak żeby efekt był wyrazisty, ale jednocześnie naturalny. Henna brwi może być wykonana min. w kolorze ciemnego brązu, jasnego brązu lub blondu, a nawet szarym lub grafitowym. Paleta barw jest bardzo szeroka i pozwala dobrać kolor dla każdego typu urody.

W naszej ofercie mamy do wyboru hennę klasyczną, oraz hennę pudrową. Po zabiegu henny brwi są podkreślone, zagęszczone i bardziej wyraziste.

Henna pudrowa to naturalny preparat pochodzenia roślinnego, którego od dawna używa się do barwienia, zarówno ciała jak i włosów. Nadaje naturalny kolor brwiom, wzmacnia i nabłyszcza włoski, odżywia i pogrubia brwi, dzięki czemu przez nawet kilka tygodni brwi są wystylizowane i nie wymagają dodatkowego makijażu. Henna pudrowa utrzymuje się na skórze do 14 dni, natomiast na włoskach potrafi trzymać się nawet do 6 tygodni.

  • henna brwi plus regulacja 20 zł
  • henna rzęsy 10 zł
  • komplet 30 zł
  • henna pudrowa 70 zł

 

STYLIZACJA RZĘS

Naturalny wygląd rzęs nie zawsze zadowala kobiety, którym zależy na intensywnym, wyrazistym spojrzeniu. Rzęsy często są jasne, rzadkie i rosną w linii prostej, zamiast być gęste i zalotnie podkręcone. W dobie różnych obowiązków brakuje też często czasu aby zadbać o oprawę oczu, a tusze do rzęs nie raz zamiast pięknego efektu tuż po paru godzinach z rzęs przenoszą się na powieki powodując nieatrakcyjny wygląd.

Rozwiązaniem są sztuczne rzęsy które, nie obciążają naturalnych dając jednocześnie efekt zagęszczenia. Taki zabieg to idealny sposób na gęste i długie rzęsy, na zawsze perfekcyjny wygląd i oszczędność czasu przy wykonywaniu codziennego makijażu.

Założenie rzęs:

  • założenie 1:1 130zł
  • korekta 1:1 do tyg 100zł
  • założenie 2-4D 160zł
  • korekta 4 tyg 130zł

 

Po aplikacji rzęs należy przez 24 h unikać: wody, tuszów, kredek  i eyelinerów wodoodpornych, bawełnianych wacików, pocierania rzęs, spania na twarzy, tłustych kosmetyków, sauny oraz solarium

 

LAMINACJA RZĘS I BRWI

Dla kobiet, którym zależy na naturalnym, ale widocznym efekcie, poleca się nieinwazyjne i zupełnie bezpieczne zabiegi jakimi są laminacja rzęs oraz brwi.

Laminacja rzęs jest to zabieg podniesienia i podkręcenia rzęs, czy jak w przypadku brwi ich odżywienia i wystylizowania. Taki zabieg daje trwały, naturalny efekt, włosy stają się nawilżone i odżywione, wizualnie grubsze. Ten zabieg polecany jest kobietom, których brwi są niesforne, a rzęsy rosną w linii prostej, są cienkie, rzadkie i nawet tusze do rzęs czy zalotki nie są wstanie zagwarantować oczekiwanego wyglądu. Efekt laminacji utrzymuje się do 6 tygodni.

  • Laminacja, botox rzęs 130zł
  • Laminacja brwi 130 zł

 

Po zabiegu laminacji należy przez 24 h unikać: pocierania brwi i rzęs, tłustych kremów czy kosmetyków na brwi/rzęsy oraz najbliższą okolicę, makijażu brwi/rzęs, należy unikać korzystania z sauny, solarium basenu, zabiegów na twarz oraz spania na twarzy.